MANAŽER ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

od 80000 Kč

Máte zkušenosti s vedením účetního oddělení či z pozice Hlavní účetní? Zodpovídali jste za tým účetních a jste zkušení manažeři? Dobře se orientujete v IFRS a je Vám známé prostředí velké společnosti? Výborně se domluvíte anglicky a hledáte zodpovědnou a zároveň dobře ohodnocenou práci? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost, ozvěte se nám! MANAŽER ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ (OD 80 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod účetního oddělení
  • vedení a rozvoj týmu podřízených pracovníků
  • zajištění chodu pokladny
  • odborná podpora v oblasti účetnictví
  • příprava měsíčních a ročních uzávěrek
  • sledování trendů a změn v oblasti účetnictví

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • prokazatelné manažerské zkušenosti v rámci účetnictví
  • praxi na pozici Hlavní účetní nebo Vedoucí účetního oddělení min. 5 let
  • zkušenost a znalost vykazování IFRS, znalost SAP
  • pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrou znalost účetních systémů

Co nabízíme?

  • perspektivní uplatnění v úspěšné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na volný čas a rekreaci
  • firemní akce, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.