MANUFACTURING MANAGER

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jste zkušený manažer se zkušenostmi a opravdovým zájmem o vedení kolektivu? Máte technické zázemí a dorozumíte se anglicky? Chcete pracovat ve firmě, kde stále platí, že rodinná atmosféra zajišťuje dobrý výkon svých pracovníků? Do výrobní společnosti hledáme člověka na pozici MANUFACTURING MANAGERA, jste jím právě Vy?

Pracovní náplň

  • Řízení týmu procesních inženýrů
  • Odpovědnost za výrobní úsek (cca 50 lidí)
  • Odpovědnost za plánování a řízení výrobních procesů
  • Odpovědnost za údržbu výrobních forem
  • Nastavení KPI a odpovědnost za jejich plnění

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • Znalosti technologie vstřikování plastů budou výhodou
  • Zkušenosti s vedením údržby budou také výhodou
  • Středně pokročilé znalosti angličtiny
  • VŠ vzdělání technického zaměření

Co nabízíme?

  • Atmosféra rodinné firmy s milým pracovním kolektivem
  • Jazykové kurzy s rodilým Angličanem
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu a stravování
  • Možnost profesního rozvoje a růstu

  • Lokalita: Chomutovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.