C/C++ VÝVOJÁŘ SE ZNALOSTÍ PYTHON (45 -70 000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Menší pětičlenný tým hledá k sobě nového parťáka/parťačku. Jsme ve složení 3 vývojářů a 2 test automation inženýrů. Hledáme k sobě fajn člověka se znalostmi embeded vývoje v jazyce C? C++ se ti bude hodit, ale není podmínkou. Svoji práci testujeme za využití jazyka Python, takže ten bys měl ovládat alespoň na mírně pokročilé úrovni. Pokud se s námi chceš pustit do vývoje řídících jednotek spadající do konceptu Industry 4.0 a IoT, tak neváhej - jedinečná šance být u toho!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj špičkových řídících IoT jednotek
  • Participace na unit testech
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Budování společného know-how

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s Embedded vývojem
  • Dobrou znalost jazyka C, C++ výhodou
  • Mírně pokročilou znalost jazka Python
  • Angličtinu na základní komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí společnosti s tradicí a mezinárodním působením
  • Práci na dynamicky se rozvíjejících a nadnárodních projektech
  • Lákavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, Sickdays
  • Možnost home office
  • Parkovací místo u pracoviště

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.