ÚČETNÍ MAJETKU S AJ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste analytik a čísla jsou váš svět? Chcete být součástí fajn týmu v prestižní společnosti? Využívat AJ je pro vás přínosem? Zašlete nám váš životopis ještě dnes! Nadnárodní společnost, špička ve svém oboru hledá parťáka či parťačku na pozici: ÚČETNÍ MAJETKU S AJ (od 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • evidence a účtování dlouhodobého a krátkodobého majetku
  • tvorba měsíčních závěrek + příprava podkladů pro roční závěrku
  • zpracování a účtování přijatých faktur, bankovních výpisů (pokladny)
  • spolupráce s ostatními pobočkami, zahraničními kolegy
  • spolupráce na nových projektech, rozvoj IS
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (ekonomika, finance)
  • zkušenosti s účtováním majetku
  • znalos systému Navision - podmínkou! výborná znalost MS Excel
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost podvojného účetnictví, účetních principů a předpisů, znalost IFRS
  • analytické schopnosti, pečlivost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • profesní rozvoj v mezinárodním prostředí silné společnosti
  • fajn kolektiv, spolupráce s profesionály
  • příjemné pracovní prostředí v nových moderních prostorách
  • stravenky
  • notebook
  • flexibilní pracovní dobu
  • Multisport kartu

  • místo výkonu práce: Brno