FINANČNÍ ANALYTIK - MZDY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte ekonomické vzdělání a dobré analytické smýšlení? Orientujete se ve mzdové problematice a rádi své poznatky o této vnější motivaci aplikujete do systému odměňování? Umíte se domluvit bez větších problémů anglicky? Pak je zde příležitost pro Vaši realizaci! Úspěšná, netradiční, výrobní společnost celosvětového formátu hledá do svého týmu kolegu na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK - MZDY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba plánu personálních nákladů, mzdového plánu a jejich revize
  • Měsíční sledování, vyhodnocování a analýza plánů
  • Spolupráce při tvrobě a navyšování mezd, mzdové průzkumy
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Znalost všeobecného a mzdového účetnictví, alespoň krátká praxe v této oblasti je podmínkou
  • Zkušenosti s analýzou personálních nákladů, rozpočtů a kalkulací
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Pečlivost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní posilovnu, sportovní vyžití, blízkost lesa pro odpočinek
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Úžasné parťáky, kteří Vám pomohou s adaptací ve společnosti

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!