STARTOVNÍ POZICE PRO TESTERY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi absolvent a chceš se ubírat směrem testování? Máme pro tebe šanci, jak odstartovat kariéru v rámci projektu s celosvětovým přesahem. Workplace HUB je multifunkční zařízení, za kterým stojí jméno společnosti Konica Minolta. Můžeš se podílet na testování softwarové části produktu, který ovlivní „kanceláře budoucnosti“. Chceš se dozvědět více? Pošli nám své CV a my se ti ozveme!

Pracovní náplň

  • Budeme chtít, abys odhalil chyby dřív, než na ně přijde uživatel
  • Budeš tvořit testovací scénáře
  • Budeš psát automatizované testy v C#
  • Budeš posílat reporty směrem k týmu vývojářů

Co požadujeme?

  • Chuť odhalovat chyby
  • Zkušenost s programováním v C# nebo Javě alespoň ze školních projektů
  • Orientaci v Test Case Managementu
  • Chuť učit se novým věcem
  • Zájem o IT technologie

Co nabízíme?

  • Relax room (X-box, stolní fotbálek)
  • Kurzy profesního rozvoje
  • Účast na workshopech
  • Jazykové kurzy
  • Možnost dojiždět na kole, bruslích (kolárna, sprchy)
  • Lehké občerstvení na pracovišti
  • Moderní kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.