TECHNOLOG V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti na pozici Technologa ve společnosti působící v automotive? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost dalšího kariérního růstu? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: TECHNOLOG V AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za dané projekty
  • nastavování technologických postupů
  • tvorba a aktualizace pracovních návodů
  • školení výrobních pracovníků
  • optimalizace výrobních procesů
  • jednání s dodavateli, zákazníky

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • základní orientaci v principech štíhlé výroby
  • důslednost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • bonusy dle pracovních výsledků
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!