PROJEKTANT DOPRAVNÍCH STAVEB

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s projektováním dopravních staveb?Jste zodpovědný a pracovitý člověk? Hledáte stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu? Do české firmy hledáme vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTANT DOPRAVNÍCH STAVEB (35.-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování projektů dopravních staveb
  • Spolupráce se specialisty subdodavateli
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Příležitostná kontrola stavby
  • V případě delší praxe i projednávání s investory a úřady

Co požadujeme?

  • Středoškolské/Vysokoškolské vzdělání stavební
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost programů AutoCad/Microstation
  • Komunikativnost a ochotu pracovat
  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)

Co nabízíme?

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky 110 Kč
  • 13. plat
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv menší firmy

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!