KONZULTANT PRO CRM SYSTÉM

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nabízím vám možnost stát se součástí stabilního týmu ve společnosti s celosvětovým působením. Budete podporovat uživatele CRM systémů v rámci celé Evropy. Chcete v rámci svého zaměstnání cestovat a využívat aktivně anglický jazyk? Pak je tato práce právě pro vás! Pošlete mi své CV a já vás budu kontaktovat s detailnějšími informacemi.

Pracovní náplň

  • Komunikace s interními zákazníky
  • Analýza business procesů a obchodních požadavků
  • Podílení se na implementaci aktualizací a změn CRM systému
  • Návrh technických řešení CRM systému
  • SQL reporting
  • Občasné cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost SQL Server Reporting Services
  • Zkušenosti s prací s business aplikacemi
  • Znalost fungování CRM systémů (výhodou MS Dynamics CRM)
  • Analytické myšlení
  • Zkušenosti s agilní metodologií vývoje
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí moderního pracoviště v centru Brna
  • Možnost zahraničních služebních cest
  • Teambuildingové akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.