KONSTRUKTÉR – FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Získal/a jste vzdělání technického směru a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Rád/a pracujete s výkresovou dokumentací a v CAD programech? Preferujete flexibilní pracovní dobu a pracoviště v centru Plzně? Pak nám ještě dnes zašlete svůj životopis! Z důvodu rozšíření týmu hledáme nového kolegu na pozici KONSTRUKTÉR – FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstruování strojů a zařízení
  • Tvorba kusovníků
  • Komunikace v angličtině s mateřskou společností
  • Aktivní účast na přípravě zajímavých projektů
  • Spolupráce napříč odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ strojírenského směru
  • Znalost konstrukčních programů AutoCAD, Inventor
  • Anglický jazyk – schopnost se dorozumět
  • Samostatnost a nadšení pro konstrukci

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní fond
  • Závodní stravování
  • Jazykové a firemní vzdělávání
  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Plzeň – centrum