IT ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Orientujete se ve světě IT a máte základní zkušenosti se správou Windows serverů? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Napište nám ještě dnes a nepromarněte šanci ukázat nám svůj talent! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: IT ADMINISTRÁTOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • správa a nastavení klientských PC, správa tiskáren
  • instalace SW a HW, odpovědnost za funkčnost
  • zajištění uživatelské podpory na Helpdesk
  • propojení business aplikací (SAP, Dynamics, Sharepoint, Qlikview, SQL a další)
  • správa IT dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT
  • znalost operačních systémů Windows a počítačových sítí
  • znalost SAP, Sharepoint, Dynamics výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikativnost a chuť do práce

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost získání bonusů dle podnikových pravidel
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • 3 dny Sick Days
  • zvýhodněné zaměstnanecké tarify 02
  • dotované stravování v prostorách firmy
  • benefitní poukaz 1000 Kč na rok na sport či kulturu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání a karierního růstu

  • místo výkonu práce: Šumpersko