FINANČNÍ ŘEDITEL V IT FIRMĚ

mzdové ohodnocení

Slovensko

Láká Vás práce v dynamickém IT prostředí? Pak se chopte příležitosti a využijte možnost budovat svou kariéru pro jednu z nejvýznamnějších IT společností! Japonská IT společnost hledá pro svou slovenskou pobočku nového finančního ředitele: FINANČNÍ ŘEDITEL V IT FIRMĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za ekonomiku a účetnictví pobočky s obratem cca 25 mil. EUR
  • přímé vedení 9 členného týmu (včetně jejich kontroly a motivace)
  • odpovědnost za oddělení centrální administrativy, logistiky a dispečinku
  • nastavování procesů, účetní a finanční politiky, reporting
  • komunikace napříč společností
  • administrativa

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice (vedení týmu, odpovědnost za ekonomiku podniku)
  • znalost a praxi v rámci IFRS a IAS
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • řidičský průkaz sk. B
  • pečlivou a zodpovědnou osobu, profitově orientovanou

Co nabízíme?

  • dynamickou práci v profitově orientovaném prostředí
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • dovolenou navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou (6 zkušební doba)
  • stravenky
  • další firemní benefity
  • místo výkonu práce: Bratislava