PRODUKTOVÝ MANAŽER – FMCG

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rádi byste pracovali pro mezinárodní značku a pomohli propagovat lokální produkt? Hledáte zázemí velkého hráče na trhu a zkušeného týmu? Baví Vás tvorba mezinárodních eventů a nechcete pracovat jen v kanceláři? Pokud máte praxi na pozici produktového manažera v potravinářství, tak opravdu není na co čekat, ozvěte se nám! Úspěšná společnost v oboru potravinářství hledá odborníka na pozici: PRODUKTOVÝ MANAŽER – FMCG (50 – 70 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava a realizace marketingové kampaně
  • Vedení značky na sociálních mediích
  • Zodpovědnost za eventy ve spolupráci s externí agenturou
  • Řízení rozpočtu daného produktu
  • Hledání nových příležitostí a možností dle analýzy trhu
  • Spolupráce s marketingovým týmem

Co požadujeme?

  • Praxe na pozici Produktového manažera min. 3 roky
  • Zkušenost z potravinářství (ideálně FMCG)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Kreativitu a samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci pro mezinárodní společnost
  • Zázemí mezinárodní prestižní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • Podporu v dalším vzdělání
  • Kreativní práci i mimo kancelář
  • Místo výkonu práce: Praha