HLAVNÍ ÚČETNÍ - OLOMOUCKO

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste spolehlivá osobnost, která se chce realizovat v oblasti účetnictví? Ovládáte podvojné účetnictví a české účetní standardy? Máte praxi na pozici účetní ve výrobní společnosti a ovládáte anglický nebo německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás! Prosperující výrobní společnost na Olomoucku hledá novou posilu do svého týmu. HLAVNÍ ÚČETNÍ - OLOMOUCKO

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení účetnictví
  • zpracování měsíční a roční uzávěrky
  • zodpovědnost za zpracování přiznání DPH
  • spolupráce s kolegy na finančním oddělení při zaúčtování a kontrole došlých i vydaných faktur
  • spolupráce na přípravě reportů společnosti a podkladů pro daňová přiznání
  • podílení se na závěrkových operacích a auditech společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na pozici Hlavní účetní nebo alespoň 5 let na pozici řádové účetní
  • znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů, znalost problematiky DPH a majetku
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v zavedené mezinárodní společnosti
  • přátelské pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • po odpracovaném roce nárok na 13. a 14. plat
  • dotované firemní stravování
  • další odborné i jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce a příjemná firemní kultura

    Místo výkonu práce: Olomoucko