VEDOUCÍ MARKETINGU - VYŠKOV

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste samostatná jednotka, která má marketing v malíku? Chcete si kompletně nastavit procesy a vybudovat oddělení marketingu? Ovládáte anglický jazyk? Cestování pro Vás není problémem? Pak zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá profesionála v oboru na nově vytvořenou pozici: VEDOUCÍ MARKETINGU - VYŠKOV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavení a optimalizace procesů ve společnosti
  • zodpovědnost za 1 podřízenou
  • tvorba marketingových analýz
  • tvorba marketingových strategií
  • zodpovědnost za plnění nastavených cílů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně v oboru marketing
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici alespoň 5 let
  • zkušenost s vedením lidí
  • ochotu cestovat
  • cílevědomého a samostatného člověka

Co nabízíme?

  • samostatné vedení oblasti marketingu ve společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • pružnou pracovní dobu
  • moderní zázemí
  • dotované stravování
  • termín nástupu: IDEÁLNĚ IHNED
  • místo výkonu práce: Vyškov