ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Vystudoval jste strojní obor a máte zkušenosti na pozici konstruktéra? Máte komunikativní anglický/německý jazyk a rád byste se podílel na celosvětových projektech pro přední výrobce automobilů? Ovládáte 3D konstrukční program a máte zkušenosti s plasty? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá nového kolegu na pozici: ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce plastových a kovových dílů
  • Vypracování 3D návrhů a technických řešení
  • Komunikace se zahraničními partnery
  • Specifikace požadavků zákazníků
  • Vývoj nových komponentů, zpracování řešení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Znalost 3D CAD systémů
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativní anglický/německý jazyk
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Školení a jazykové vzdělání
  • Jistotu a tradici v prosperující společnosti
  • Lokalita: Příbramsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.