VÝKONNÝ ASISTENT/KA

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste iniciativní a dokážete převzít zodpovědnost? Máte ekonomické nebo technické vzdělání? Chcete se výrazně podílet na chodu stabilní společnosti a poskytovat podporu statutární ředitelce? Pak je tato pozice právě pro Vás! Výrobní strojírenská společnost hledá dynamického kolegu s výbornými organizačními schopnostmi, na pozici: VÝKONNÝ ASISTENT/KA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Asistence statutární ředitelce společnosti
  • Komplexní zodpovědnost za svěřenou agendu
  • Organizace kalendáře, plánování schůzek
  • Zapojení do firemních projektů
  • Řešení záležitostí podle stanovených priorit

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • Praxi v oblasti administrativy
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Proaktivní přístup a výborné organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Samostatnou a kreativní práci
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na životní či penzijní připojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Vyškovsko