HLAVNÍ ÚČETNÍ – OKRES JIČÍN

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte zkušenosti s vedením účetnictví společnosti? Komunikujete anglicky a jste samostatná a zodpovědná osobnost? Hledáte rozmanitou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí? Pak neváhejte ani chvíli a zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ – OKRES JIČÍN.

Pracovní náplň

  • Sestavování finančního plánu
  • Řízení činnosti ekonomického úseku – vyhodnocování hospodářské činnosti
  • Controlling – reporting, analýzy, návrhy opatření
  • Zajišťování ročních auditů účetní závěrky pro společnost

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni, výhodou znalost německého jazyka
  • Znalost MS Office – Excel, Business Solutions Navision výhodou
  • Samostatné jednání, pečlivost, komunikační i organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost jazykových kurzů
  • Bonus za docházku