ACCOUNTANT FOR IT COMPANY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Získal/a jste praxi na pozici účetní a baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Rád/a byste se stal/a pravou rukou ředitele v ekonomické oblasti ? Příprava mezd, zpracování daňových přiznání a dohled nad účetní závěrkou jsou činnosti, které Vás baví? Pak nám pošlete svůj životopis a staňte se důležitou součástí naší společnosti. Hledáme člověka na pozici ACCOUNTANT FOR IT COMPANY

Pracovní náplň

  • Vedení komplexního účetnictví společnosti
  • Zpracování účetních závěrek a tvorba mezd
  • Správa a účtování bankovních účtů
  • Kontrola uznatelnosti daňových výdajů a výnosů
  • Zpracování podkladů pro daňové přiznání
  • Spolupráce s bankami, úřady, daňovými poradci a auditory

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Komplexní znalost účetních procesů včetně tvroby mezd
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost DPH
  • MS Office, účetní systém POHODA výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Každoroční firemní teambuildingové akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň