PROFESIONÁLNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenosti s vedením komplexního účetnictví společnosti? Komunikujete anglicky a jste organizačně schopná osobnost? Hledáte zodpovědnou dynamickou práci, kde budete moci pracovat samostatně? Pokud na Vás tento popis sedí, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Dynamická zahraniční společnost s mnoholetou tradicí přijme do svého ekonomického týmu důležitou posilu na pozici PROFESIONÁLNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora ředitele společnosti v ekonomické oblasti
  • Zpracování účetních závěrek a faktur
  • Komunikace v anglickém jazyce
  • Tvorba finančních analýz a reportů
  • Příprava a zpracování plateb
  • Zpracování podkladů pro daňové přiznání a Přiznání k DPH a SD

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Komplexní znalost účetních procesů a relevantní praxi v oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost DPH
  • MS Office, účetní systém POHODA výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Zajímavou pracovní příležitost v úspěšné mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Každoroční firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň