PLC SPECIALISTA – i PRO ABSOLVENTY

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Získal jsi elektrotechnické vzdělání a máš alespoň krátkou praxi se systémy PLC? Chceš se podílet na vzniku zajímavých projektů a denně využívat v práci anglický jazyk? Pak hledáme možná právě Tebe! Neváhej a pošli mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zdokonalování automatizace ve výrobě
  • Programování PLC strojů v programu Simatic S5
  • Komunikace v angličtině
  • Vedení zajímavých projektů
  • Optimalizace stávajících procesů ve výrobě
  • Podílení se na údržbě PLC strojů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s programováním PLC- Simatic S5
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zájem a nadšení pro automatizaci

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně ročních odměn
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Závodní stravování

    Místo výkonu práce: Plzeň-jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.