VEDOUCÍ KVALITY – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Máte středoškolské vzdělání a zkušenosti s oblastí kvality v automotive? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Vyznáte se v požadavcích zákazníka VW? Chcete vést oddělení provozní kvality a mít na starosti tým kontrolorů? Chcete bý hybnou silou analýzy nekvality a hledání nápravných opatření? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ KVALITY – AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení provozní kvality
  • Analýza příčin zmetkovitosti
  • Vyhodnocování výsledků provozní kontroly
  • Vytváření měsíčních kontrolních zpráv
  • Komunikace se zákazníky v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti kvality v automotive
  • Znalost TS 16949
  • Flexibilitu a silné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je v okrese Rychnov nad Kněžnou