ÚČETNÍ - VÝROBNÍ FIRMA

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte víceleté zkušenosti s působením v oblasti účetnictví a hledáte novou pracovní příležitost? Láká Vás příjemné zázemí a fajn kolegové? Pokud zvažujete změnu pozice, ozvěte se nám! ÚČETNÍ - VÝROBNÍ FIRMA

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení účetní agendy
  • Účtování faktur
  • Komunikace s úřady
  • Řešení škod
  • Správa datových schránek společnosti
  • Příprava podkladů pro audit

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Víceletou praxi na obdobné pozici
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Praxi v účetnictví výroby – výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Slevy na voňavé produkty vlastní výroby
  • Možnost být součástí úspěšné české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina (na pomezí s Jihomoravským krajem)