TECHNOLOG PROVOZU

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru se zaměřením na metalurgii nebo praxi z této oblasti a hledáte nové pracovní uplatnění? Láká Vás prostředí klidnější prostředí menší společnosti? Rádi byste své znalosti a zkušenosti v praxi uplatnili naplno? Hledáte pozici s možností využití cizích jazyků? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, potom je tato pracovní příležitost pro Vás to pravou! TECHNOLOG PROVOZU

Pracovní náplň

  • řešení technologických problémů v provozu
  • zajištění a příprav technologických postupů
  • účast na projektech dle požadavků zákazníka
  • spolupráce s technology ze zahraničí
  • práce s drahými kovy (rafinace)
  • působení v analytické laboratoři, výzkumná a vývojová činnost

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání – chemický obor se zaměřením na metalurgii
  • NEBO adekvátní víceletou praxi z chemického provozu a prací s kovy
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce s atomovým absorpčním spektrometrem výhodou
  • samostatný přístup, technické myšlení a analytické uvažování
  • fyzickou zdatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • zajímavou a různorodou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • možnost jazykového vzdělávání přímo na pracovišti
  • příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj