MISTR VÝROBY - OLOMOUC

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti na pozici Mistra ve výrobní společnosti a nebojíte se vzít do ruky šroubovák nebo svářečku? Chcete pracovat na jednu směnu, ale jste ochoten absolvovat půlroční zaškolení v provoze směnném? Česká rodinná společnost na Olomoucku hledá Mistra do svých řad. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes. MISTR VÝROBY - OLOMOUC

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    - řízení a motivace týmu zaměstnanců
    - dohled na bezproblémový chod linky
    - řešení problémů linky (drobné opravy)
    - objednávky materiálu, komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

    - SŠ vzdělání technického zaměření
    - praxi na pozici Mistra ve výrobní společnosti
    - manuální zručnost (opravy, svařování)
    - znalost mechaniky a pneumatiky velkou výhodou
    - ochotu absolvovat půlroční proces zaškolení v nepřetržitém provoze
    - flexibilitu a odpovědnost

Co nabízíme?

    - práci v zavedené české společnosti s tradicí
    - výkonostní bonusy
    - příspěvky na stravování
    - telefon a notebook i k soukromým účelům
    - automobil i k osobnímu účelům (po zaškolení)
    - po půlročním zaškolení práce na jednu směnu

    - Místo výkonu práce: Olomouc