VEDOUCÍ NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

Angličtinu/němčinu máš v malíčku? Technika pro tebe není cizí slovo? Máš zkušenosti z výrobní společnost zevnitř? Pracoval si někdy už na podobné pozici? Neváhej a zašli nám svlj životopis ještě dnes. Hledáme parťáka nebo parťačku do strojírenské výrobní společnosti na pozici: VEDOUCÍ NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ (45 - 65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace a řízení náběhů nových projektů
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • Zodpovědnost za tvorbu/změny/aktualizace projektů
  • Kontrola časové linky
  • Občasné služební cesty

Co požadujeme?

  • Ukončenou SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický/německý jazyk na velmi dobré úrovní
  • Znalost VDA 2, FMEA, PPAP - velkou výhodou
  • Logické myšlení a psychickou odolnost

Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Praha - Východ