FINANČNÍ KONTROLOR Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte alespoň krátkodobou zkušenost s finančním controllingem? Jste schopni občas něco vyřídit v anglickém jazyce? Máte analytické myšlení a jste organizačně zdatný? Pak je tato pozice určena právě Vám! Nadnárodní IT společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR Praha (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola a analýza svěřených projektů
  • příprava forecastů, budgetů
  • podílení se na interních auditech
  • finanční a účetní rozbory
  • komunikace s účetním oddělením
  • úzká spolupráce s finančním ředitelem
  • prezentace měsíčních výsledků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • alespoň krátkodobou zkušenost s controllingem projektů
  • anglický jazyk – středně pokročilou znalost
  • znalost účetních výkazů
  • práci s MS Office (pokročilá úroveň)
  • analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • penzijní připojištění
  • stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání
  • občasná práce z domova
  • sick days
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 4 Michle