MISTR APLIKAČNÍCH DAT (50 - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujete rádi s velkým množstvím dat? Jste silný v T-SQL a SQL databázích? Domluvíte se anglicky? Pokud je Vaše odpověď ano, musíte mi poslat Váš životopis! MISTR APLIKAČNÍCH DAT (50 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce s dodavateli, managementem na kontrole konzistentnosti, technická validace dat.
  • Zajištění bezproblémového download a upload dat.
  • Řešení problémů s neproudícími daty.
  • Podpora a poradenství na úrovni L2-L3.
  • Nastavení správného monitoringu databáze.
  • Analýza načítaných dat.
  • Spolupráce na projektech implementací do dalších zemí.
  • Správa uživatelských účtů.
  • Úpravy a vývoj aplikační dokumentace.

Co požadujeme?

  • Vysokoškolský titul z oboru výpočetní technika nebo obchodní informatika.
  • Plynulou angličtinu-budeš denně využívat.
  • Pokoročilá znalost T-SQL, SQL, SQL Server, MS SQL.
  • Znalost Powershell.
  • Povědomí o IT infrastruktuře, abys mohl identifikovat, kde nastal problém, který je potřeba řešit.
  • Znalost zabezpečení databáze a jejího výkonu.

Co nabízíme?

  • Reálnou možnost kariérního růstu a podpora v osobním i odborném rozvoji.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky.
  • Penzijní připojištění.
  • Možnost vycestovat do zahraničí.
  • Mobilní telefon s firemním tarifem a laptop.
  • Moderní kanceláře v centru Brna s vyhrazeným parkováním u společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.