SPECIALISTA PROJEKTŮ – CHEMICKÁ VÝROBA

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Jste chemik s vysokoškolským vzděláním a Vaše dosavadní praxe byla zaměřena na řízení projektů v prostředí chemické výroby? Domluvíte se bez problému anglicky a láká Vás prostředí velké chemické společnosti? Hledáte novou pracovní výzvu a zaměstnavatele, který Vás dokáže ocenit? V tom případě není na co čekat, ozvěte se nám! SPECIALISTA PROJEKTŮ – CHEMICKÁ VÝROBA (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava projektu na základě provedených výzkumů
  • zpracování materiálů potřebných pro převedení projektu do praxe
  • komunikace a výběr externích dodavatelů
  • kompletní zodpovědnost za projekt přenosu technologie do výroby
  • spolupráce s výzkumným oddělením a vedoucími provozů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického směru
  • víceleté zkušenosti s projekty v rámci chemické výroby PODMÍNKOU
  • praktické zkušenosti s transferem technologie do výroby
  • znalost angličtiny na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • samostatnost, zodpovědný přístup a zájem o tuto problematiku

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve společnosti s tradicí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní rekreační zařízení
  • místo pracoviště: Ústecký kraj