PLC PROGRAMÁTOR s AJ – ZAJÍMAVÉ PROJEKTY

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máš technické vzdělání a baví Tě automatizace? Ovládáš alespoň základy práce s řídícími systémy PLC? K tomu se nebojíš komunikovat anglicky? Tak mi pošli svůj životopis v českém a anglickém jazyce a pojď pracovat do mezinárodní společnosti s pobočkami po celém světě! Obsazujeme pozici PLC PROGRAMÁTOR s AJ – ZAJÍMAVÉ PROJEKTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování PLC strojů v programu Simatic S5
  • Komunikace v angličtině se zákazníky
  • Vedení zajímavých projektů
  • Optimalizace stávajících procesů ve výrobě
  • Podílení se na údržbě PLC strojů a objednávání náhradních dílů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně elektrotechnického směru)
  • Zkušenost s programováním PLC- Simatc S5
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Vyhlášku 50/1978 sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 5, §6 výhodou
  • Zájem a nadšení pro automatizaci

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně ročních odměn
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vstupenky na kulturní a sportovní akce