REFERENT EXPEDICE A MARKETINGU

Neaktivní nabídka

23000 - 24500 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste absolvent a hledáte rozmanitou práci? Chcete rozjet kariéru i bez praxe? Láká Vás zaměření na marketing a expedici? Pokud se domluvíte anglicky, tak neváhejte zaslat Vás životopis! Významná společnost působící v oblasti výroby a distribuce diagnostických testů hledá novou posilu do svého týmu na pozici: REFERENT EXPEDICE A MARKETINGU (20 – 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • 50% expedice, 50% marketing
  • Kompletace balíčků – diagnostické testy
  • Vedení dokumentace potřebné k distribuci
  • Podílení se na přípravě letáčků a katalogů
  • Příprava veletrhů, akcí po zákazníky
  • Komunikace se zákazníky v AJ

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk – středně pokročilé úroveň
  • Praxi v marketingu nebo expedici velkou výhodou
  • Anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
  • Pečlivost, kreativitu, komunikativnost
  • Pozice vhodná pro ABSOLVENTA!

Co nabízíme?

  • Zajímavou, rozmanitou a kreativní práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Místo pracoviště: Praha- západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.