ELEKTRO SPECIALISTA ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

35000 - 43000 Kč

Vlastníte vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice č. 50/1978 Sb. §6 a opravy strojů Vám nejsou cizí? Jste manuálně zručný a směnný provoz Vám vyhovuje? Chcete pracovat v čistém prostředí potravinářského průmyslu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost zabývající se výrobou potravinářských produktů, hledá kolegu na pozici: ELEKTRO SPECIALISTA ÚDRŽBY (35–43.000 Kč)

Pracovní náplň

  • údržba a servis výrobních linek
  • obsluha plynového kotle
  • snižování energetické náročnosti výroby
  • revizní činnost na elektrických zařízeních
  • starost o zabezpečení náhradních dílů a materiálu

Co požadujeme?

  • vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • zkušenosti s údržbou strojů
  • orientaci v řídících systémech PLC - výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • samostatnost, manuální zručnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek 6.000 Kč do kafetéria systému
  • odborná školení a rozvoj
  • slevy na firemní produkty
  • výhodný mobilní tarif i pro rodinu

  • místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.