ELEKTRO-ÚDRŽBÁŘ V POTRAVINÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Jste manuálně zručný a máte platnou vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice č. 50/1978 Sb. §6? Umíte zprovoznit a opravit větší stroje? Chcete pracovat v čistém prostředí a práce na směnný provoz Vám vyhovuje? Jsou-li Vaše odpovědi ANO, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní potravinářská společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTRO-ÚDRŽBÁŘ V POTRAVINÁŘSTVÍ (25–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • revizní činnost na elektrických zařízeních
  • údržba a servis výrobních linek
  • obsluha plynové kotelny
  • sledování a optimalizace spotřeby energií
  • dohled nad dodržováním bezpečnostních opatření

Co požadujeme?

  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 - podmínkou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • praxei na podobné pozici - výhodou
  • zkušenost s řídícími systémy PLC - výhodou

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • odborná školení
  • bonusy, příplatky za směny
  • příspěvek 6.000 Kč do kafetéria systému
  • slevy na firemní produkty

  • místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.