PROCESS ENGINEER!

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Pracujete jako Procesní inženýr ve výrobní společnosti? Každý den využíváte angličtinu? Chcete se stát členem týmu ve společnosti, který je lídr ve svém oboru? Obsazujeme pozici PROCESS ENGINEER!!

Pracovní náplň

  • pomoc zákazníkovi při řešení technických problémů s výrobky společnosti
  • neustálé zlepšování výroby, které vede ke snižování nákladů
  • vytváření pracovních návodek k technickým zařízením
  • proškolování, vedení a motivace pracovníků výroby
  • nastavení výrobku v systému, správnost výrobní dokumentace
  • tvorba školících materiálů
  • spolupráce s vedením společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • zkušenosti v průmyslové výrobě na pozici Procesní inženýr/Technolog
  • znalost anglického jazyka – denní využití
  • zkušenosti s LEAN výrobou, plant layout, zefektivňováním výrobních linek a další

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • jídlo a nápoje zdarma
  • příspěvek na dopravu
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.