TECHNIK KVALITY V KOVOVÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Baví vás práce v kvalitě? Máte v této oblasti zkušenosti a poohlížíte se po nové práci? Znáte výrobní procesy a máte organizační schopnosti? Hledáme právě Vás! Výrobní firma automobilového průmyslu hledá do svého týmu kolegu na pozici: TECHNIK KVALITY V KOVOVÝROBĚ.

Pracovní náplň

  • Tvorba dokumentů ke kontrole dílů
  • Zajišťování atestů a prohlášení o shodě k výrobkům
  • Evidence jakosti včetně databáze vzorků
  • Interní audity
  • Příprava podkladů pro reklamace
  • Zpracovávání zpráv ze vzorkování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Zkušenosti s měřením, základy metrologie
  • Znalost nástrojů kvality včetně ISO norem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Dotované stravování
  • Prémie za vzornou docházku
  • Příspěvek na cestu do práce
  • Příspěvek na zdraví a volný čas
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí