MONTÁŽNÍ TECHNIK - SLABOPROUD

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Máte povědomí o bezpečnostních zařízeních a vystudoval jste obor elektro? Nevadí Vám výjezdy v rámci České republiky a Slovenska? Rád se učíte nové věci a chtěl byste si najít zaměstnání v zázemí stabilní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Dynamická nadnárodní stabilní společnost přijme nového kolegu na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK – SLABOPROUD (30.000 – 33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž a opravy slaboproudých zařízení
  • Montážní práce u zákazníků v rámci ČR a SK
  • Servis pro dohledové centrum
  • Realizace a servis EZS, CCTV, PZTS, EPS

    Lokalita: Celá ČR

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektro zaměření
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5 – výhodou
  • Platný ŘP Sk. B a ochotu cestovat po ČR
  • Základní znalost zabezpečovacích systémů

Co nabízíme?

  • Služební telefon, notebook
  • Možnost seberealizace
  • Služební servisní vozidlo
  • Certifikace, plán rozvoje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!