SMĚNOVÝ MISTR

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Máte technické myšlení a rádi byste pracovali na pozici SMĚNOVÝ MISTR na Teplicku? Neváhejte a kontaktujte nás.

Pracovní náplň

  • řízení pracovníků na směně
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
  • optimalizace výrobních procesů
  • dodržování výrobních postupů dle výrobní dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe s vedením lidí ve výrobě
  • komunikační schopnosti
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC - MS Excel
  • znalost AJ výhodou

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • 13. plat a bonusy
  • týden dovolené navíc
    Lokalita: Teplice