SPRÁVCE ENERGIÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z pozice energetika ve výrobní společnosti a elektro vyhlášku nad 1000V? Jste samostatný člověk, který si rád nastaví systém práce? Pak hledáme právě Vás! Významný celosvětový hráč sídlící v Praze rozšiřuje tým kvality o pozici: SPRÁVCE ENERGIÍ (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dodržování podmínek dodávek elektrické energie
  • Analýza a optimalizace objemu spotřeby
  • Koordinace externích servisních subjektů
  • Zjišťování zdroje neefektivní spotřeby
  • Údržba, vypracování statistik, vypracování plánů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 8 nad 1000 V
  • Praxe jako energetik - alespoň 2 rok y
  • Zkušenosti s energetickými zařízeními
  • Organizační schopnosti, odpovědnost, proaktivitu

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc
  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Příspěvek na závodní stravování nebo stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Karta Multisport, sportovní akce s příspěvkem firmy
  • Možnost ubytování
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: jižní část Prahy