HR MANAGER

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte víceleté zkušenosti z vedoucí či samostatné pozice na personálním oddělení? Hledáte samostatnou pozici s primární zodpovědností za celu oblast lidských zdrojů? Láká Vás prostředí menší společnosti, kde budete naplno moci uplatnit svůj aktivní přístup a organizační schopnosti? V tom případě nás kontaktujte, rádi Vás seznámíme s podrobnostmi. Česká výrobní společnost na trhu hledá novou posilu na pozici: HR MANAGER (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za celou oblast lidských zdrojů ve společnosti (do 200 zaměstnanců)
  • úzká spolupráce se mzdovou účetní a HR asistentkou
  • řešení kompletní náborových aktivit ve společnosti
  • řešení náležitostí ohledně nástupů a výstupů zaměstnanců
  • příprava směrnic a pracovně-právní dokumentace
  • aktivní činnost v rámci HR marketingu a vzdělávání zaměstnanců

Co požadujeme?

  • víceleté zkušenosti z oblasti personalistiky PODMÍNKOU
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměření na lidské zdroje
  • praxi se zajišťováním personálního úseku v rámci výrobní společnosti
  • samostatnost, aktivitu, organizační schopnosti a nadšení pro věc
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • samostatnou pozici v úspěšné české společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební vůz, notebook a telefon
  • služební byt (garsonka)
  • firemní akce a teambuilding
  • místo pracoviště: kraj Vysočina (Pelhřimovsko)