PROCESNÍ INŽENÝR – PLASTOVÁ VÝROBA

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Vystudovali jste školu technického zaměření a hledáte práci, kde využijete své dosavadní znalosti? Nebo ještě lépe, rádi byste je zdokonalili? Bavilo by vás, podílet se na zlepšování výrobních i procesních postupů? Pak neváhejte, a pošlete mi váš strukturovaný životopis! Nadnárodní výrobní společnost na Jičínsku hledá do svých řad kolegu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR – PLASTOVÁ VÝROBA.

Pracovní náplň

  • plánování, příprava a tvorba výrobních procesů a norem
  • vyhodnocování rizik a hledání opatření
  • součinnost při výrobních projektech, zkoumání toku materiálu
  • zpracovávání a vedení dokumentace ke svěřené agendě
  • vybírání nejvhodnějších postupů a následná kontrola, realizace změn

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • technické myšlení, orientaci ve výkresové dokumentaci
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy a prémie
  • závodní stravování
  • volnočasové poukazy
  • možnost vzdělávání

  • Místo výkonu práce: okres Jičín