SUPERVIZOR VÝROBY S AJ - PLASTY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Umíte si poradit s výrobou, zorganizovat práci a plnit nastavené cíle? Jste vůdčí osobnost, která má zkušenosti a nenechá se opít rohlíkem? Angličtina je vaším koníčkem a hledáte mezinárodní firmu, kde ji využijete? Toto je nabídka určena právě pro vás! Nadnárodní, stabilní a velmi prestižní společnost hledá posilu na pozici: SUPERVIZOR VÝROBY S AJ - PLASTY

Pracovní náplň

  • vedení týmu ve výrobě – mistři, group leadeři a seřizovači
  • organizace práce a vytížení strojů
  • zodpovědnost za plnění nastavených cílů a plánů
  • kontrola kvality práce a nastavených KPI
  • spolupráce s dalšími odděleními ve firmě – technologie, kvalita

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický směr
  • zkušenosti na pozici vedoucího či manažera výroby
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • uživatelskou znalost MS Office
  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, energickou osobnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • masáže
  • až dvě mzdy ročně navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • stabilní zaměstnání a přátelské prostředí

  • místo výkonu práce: okres Jičín