TECHNIK 3D MĚŘENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Kvalita, měření, 3D rameno, protokoly a měřidla, jsou pro Vás tyto pojmy srozumitelné a víte, co se pod nimi skrývá? Hledáte práci v kvalitě, kde zúročíte svoji pečlivost, ostrozrak a zkušenosti? Máme tady nabídku, která se neodmítá! Mezinárodní společnost, sídlící v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledá novou tvář na pozici: TECHNIK 3D MĚŘENÍ

Pracovní náplň

  • Měření na moderním 3D rameni (Romer Absolute Arm)
  • Zpracování protokolů a konzultace se zákazníkem
  • Správa dokumentace a agendy
  • Předávání CAD dat pro měření

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti z podobné pozice
  • Orientaci v technické dokumentaci a výkresech
  • Ochotu učit se i nové věci
  • Samostatnost, preciznost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Motivační náborový příspěvek
  • 25 dní dovolené
  • Odpočinek na masáži
  • Závodní stravování
  • Firemní akce a posezení s kolegy

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou