SPECIALISTA KVALITY – MĚŘENÍ 3D

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Jste člověk, který má rád přesnost a vyžívá se v měření? Umíte pracovat na 3D měřícím rameni a máte praxi z automotive průmyslu? Baví Vás vyhodnocovat výsledky, orientujete se ve výkresech a je pro Vás komunikace se zákazníkem to pravé? Pak jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní lídr ve vývoji interiérových dílů hledá do svých řad posilu na pozici: SPECIALISTA KVALITY – MĚŘENÍ 3D.

Pracovní náplň

  • Proměřování forem a výrobků
  • Zpracování protokolů pro zákazníky
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Měření dílů i pomocí běžných měřidel
  • Vyhodnocení výsledků měření

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v technickém zaměření
  • Praxi se 3D měřením – ideálně v automotive
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Uživatelskou znalost MS Office a SAP uvítáme
  • Bystré oko, pečlivost, komunikativnost a časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy – 13. a 14. mzda
  • Závodní stravování
  • Relax ve formě masáží

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou