TECHNICKÝ OBCHODNÍK (NÁSTROJE PRO OBRÁBĚNÍ)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti na obchodní pozici v oblasti prodeje výrobních/obráběcích strojů nebo nástrojů? Domluvíte se plynule v anglickém nebo německém jazyce? Jste komunikativní, máte tah na branku a rádi cestujete? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost působící v oblasti strojírenství rozšiřuje své řady o pracovní pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK (NÁSTROJE PRO OBRÁBĚNÍ)

Pracovní náplň

  • tvorba obchodní strategie
  • akvizice nových zákazníků v rámci ČR
  • péče o stávající zákazníky
  • technické poradenství
  • vedení obchodních jednání
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na pozici obchodního zástupce
  • znalosti v oblasti obrábění
  • pokročilou znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti, ochotu cestovat
  • životopisy v českém a anglickém nebo německém jazyce

Co nabízíme?

  • automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • zajímavé finanční ohodnocení, provize z prodeje
  • možnost kariérního a finančního postupu
  • zaškolení v zahraničí (1 – 2 měsíce)
  • pracoviště v Jihomoravském kraji
  • nástup dohodou