CELNÍ DEKLARANT Chrášťany

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás celní problematika a máte zkušenosti s celním řízením? A láká Vás práce v nadnárodní přepravní společnosti? Máte dobré organizační schopnosti a týmového ducha? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá novu posilu pro svůj tým na pozici: CELNÍ DEKLARANT Chrášťany (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • export a import zboží a zodpovědnost za něj
  • zajištění komplexní agendy kolem celního řízení
  • denní komunikace se zákazníky
  • komunikace s kolegy napříč odděleními
  • orientace v právních normách

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • předchozí práce na obdobné pozici velkou výhodou
  • MS Office Uživatelská znalost
  • komunikativnost a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • práci v nadnárodní společnosti
  • kariérní postup
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • sick days
  • příspěvek na stravování a sportovní akce
  • příspěvek na životní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Chrášťany u Prahy (zajištěn firemní autobus od metra Zličín)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.