ADMINISTRÁTOR SW LICENCÍ Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Domluvíš se perfektně anglicky a německy a chceš se rozvíjet ve velké nadnárodní firmě? Nestíháte práci na plný úvazek a vyhovuje Vám zkrácená pracovní doba? Nebojíš se komunikovat a máte rádi dobře odvedenou práci? Pak hledáme právě Tebe! Úspěšná společnost s významným jménem na trhu hledá kolegu / kolegyni do týmu: ADMINISTRÁTOR SW LICENCÍ Praha (30-38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce se softwarovými licencemi
  • podpora pro zaměstnance ohledně SW a licencí
  • práce v interním systému
  • emailová a telefonická komunikace v anglickém a německém jazyce
  • zpracování objednávek
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • MS Office Uživatelská znalost
  • písemný projev na výborné úrovni

Co nabízíme?

  • práci na plný či zkrácený úvazek
  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • kariérní postup
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a sportovní akce
  • příspěvek na životní připojištění
  • možnost příležitostně pracovat z home office po zkušební době
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz