ZÁMEČNÍK – OKRES ZLÍN

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte blízko k technice? Máte zkušenosti s údržbou strojů a mechanických zařízení? Baví vás pracovat rukama a není problém pracovat na směny? Výborně! Pak se přihlaste na výběrové řízení na pozici ZÁMEČNÍK/ÚDRŽBÁŘ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • údržba a opravy strojního zařízení
  • zámečnické práce
  • spolupráce s kolegy na opravách montážních strojů
  • práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • výuční list v oboru zámečník, příbuzné obory nejsou překážkou
  • praxe v oboru zámečník NUTNÁ alespoň 1 rok
  • chuť do práce a manuální zručnost
  • samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • systém firemních benefitů
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat
  • 1000 Kč příspěvek na penzijní připojištění
  • dotovanou teplou stravu 24/7

  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.