PROJEKTOVÝ INŽENÝR - PROSTĚJOV

Organizační schopnosti a technické myšlení jsou Vám blízké? Máte praxi z oblasti automotive? Práce s využitím anglického jazyka je plusem? Pokud jsou odpovědi kladné, jste to Vy, koho hledáme! PROJEKTOVÝ INŽENÝR - PROSTĚJOV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení projektů a převzetí odpovědnosti za technickou správnost
  • Kontrola plnění harmonogramu
  • Zodpovědnost za pečlivé vedení všech příslušných dokumentů
  • Komunikace se zákazníky
  • Podpora a spolupráce s vývojovým oddělením
  • Vývojová podpora kvality při vzorkování
  • Kooperace s výrobou a podpora při provádění a vyhodnocování zkoušek na výrobcích
  • Podílení se na zlepšování

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání strojírenské
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s projektovou prací
  • Praxi z prostředí automotive výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v rozvíjející se mezinárodní společnosti
  • Kvalifikační růst
  • Placené vzdělávání
  • Moderní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování

  • Lokalita: okres Prostějov