ZÁMEČNÍK

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Jste manuálně zruční a baví vás strojařina? Chcete pracovat ve společnosti, která má ve světě dobré jméno? Chcete práci jen na jednu směnu? Pak neváhejte a přihlaste se do tohoto výběrového řízení! Strojírenská společnost právě obsazuje tuto pozici: ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň

  • Montáž strojů a zařízení
  • Vrtání, nýtování
  • Spolupráce v týmu
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU technického směru (strojírenství, zámečník, nástrojař)
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Ochotu a chuť do práce a manuální zručnost
  • Praxe je pouze výhodou, ne podmínkou

Co nabízíme?

  • Kvartální bonusy
  • Placené (případné) přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Praha - sever