SALES MANAGER PRO START-UP

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

Myslíš si, že kvalitní lidé jsou nejdůležitější hodnotou každé společnosti? A že by to mělo být vidět? My si to myslíme také, a proto chceme zosobnit, zrychlit a zpřehlednit trh práce. Vyvíjíme kariérní platformu, která spojuje IT talenty s jejich budoucími projektovými týmy nejrychlejším možným způsobem. A protože nejsme jen neosobní aplikace, ale rychlá, osobní a spolehlivá služba, tak jsi pro nás klíčovou osobou v týmu!

Pracovní náplň

  • Pomáhat společnostem s registrací a vytvářením zákaznického profilu, aby byly schopny oslovit právě ty kandidáty, které skutečně hledají
  • Kontrolovat obsah firemních profilů a nabídek, aby kandidáti dostávali jenom relevantní informace a žádný bullshit
  • Ověřovat spokojenost svých klientů s produktem a podávat návrhy produktovému týmu na zlepšení produktu
  • Identifikovat a komunikovat s potenciálními zákazníky a vytvářet direct mailové kampaně
  • Občas se setkávat osobně s klienty, prezentovat produkt a nabízet naše služby

Co požadujeme?

  • Zkušenost z oblasti prodeje, telemarketingu nebo consultingu
  • Schopnost navazovat obchodní kontakty a rozvíjet vztahy s klienty
  • Kultivovanou komunikaci mailem, telefonicky i osobně – umět napsat informativní a zdvořilý email, nebát se zvednout telefon, a nemít problém se setkat s klientem osobně
  • Logické a analytické myšlení
  • Anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti a zájem o HR nebo IT technologie výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na unikátním projektu s potenciálem mezinárodního růstu
  • Obrovský prostor pro seberealizaci
  • Neformální prostředí a skvělého šéfa
  • Časovou flexibilita – chceme, abys měl možnost kvalitně vyvážit svůj pracovní a osobní život
  • Smích vedoucího na každodenním pořádku
  • Fix 25 000 – 35 000 Kč
  • Firemní benefity budeme utvářet společně, jako tým – chceme vědět, co naši lidé preferují a vyjít jim vstříc

  • Místo výkonu Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.